Zdobení nehtů

Zdobení nehtů – zábavná činnost a dokonalý vzhled v jednom!

O vzhled vašich rukou je třeba se starat a to nejen o hebkost pokožky, ale i o vzhled a stav vašich nehtů. Ačkoli nehty zaujímají jen malou část našeho těla, dokážou na sebe během několika málo vteřin přitáhnout pozornost a vašemu okolí tak dají jasně najevo, s jakou pečlivostí o sebe pečujete a kolik času sami sobě věnujete. Zdobení nehtů je slabostí žen. Vzhled jejich nehtů tak dokáže povýšit na daleko lepší úroveň a zároveň jim dodá na jedinečnosti. Zdobení nehtů je v podstatě spojení příjemného s užitečným!

Zdobení nehtů >>

zdobení-nehtů-

Vaše nehty vám umožňují být pokaždé jiná!

Možností pro zdobení nehtů je celá řada a záleží jen na vás, pro kterou metodu se rozhodnete. Velice oblíbené je použití folií na nehty, díky kterým můžete dosáhnout skutečně jedinečného vzhledu. Aplikace folie na nehty není složitá, chce to jen získat do rukou trochu cviku a půjde vám to samo. Folii můžete použít buď na celý nehet, nebo jen na jeho části – zkrátka tak, jak je vám libo. Folii můžete libovolně stříhat a vytvářet tak dech beroucí obrazce nebo motivy

Transferové folie >>

folie-na-nehty

Chcete vybočit z řady? Víme, jak na to!

Zakládáte si na vzhledu vašich nehtů a chcete, aby na sebe dokázaly strhnout pozornost? Jestliže toužíte po jedinečnosti a extravaganci, pak si nehty ozdobte pomocí fimo tyčinky. Ta může mít mnoho podob a barev od kytiček, přes motýlky až po veselé smajlíky. Tento typ zdobení je ideální jak pro gelovou, tak i pro akrylovou modeláž.

Fimo tyčinky na zdobení nehtů >>

Razítkování vás bude bavit!

Další velice oblíbenou variantou zdobení nehtů je razítkování. Možná se vám to zdá na první pohled složité, ale složité to vůbec není. K razítkování se používají speciální destičky s šablonami, na kterých je celá řada zajímavých motivů, nápisů nebo vzorů. Na destičku se nanese lepidlo, které se pomocí stěrky setře – zůstane tak jen potřebné množství. Pomocí razítka následně přenesete motiv z šablony na nehet.

Razítka ne nehty >>

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *