Thermo nehty měnící barvu

Nehty jako chameleon, aneb vsaďte na gel, který sám od sebe mění barvu!


Není žádnou novinkou, že nehty jsou naší vizitkou, a proto je třeba věnovat jejich péči dostatečnou pozornost, čas a mnohdy i nějaké ty peníze. Krása zkrátka něco stojí a chce-li žena vypadat upraveně a přitažlivě, nelituje peněz. Co se úpravy nehtů týče, nabídka je více než pestrá. Od přírodních nehtů, přes akrylové až po gelové – to všechno můžete v současné době mít velice snadno a navíc za přátelské peníze. Jenže i sebekrásnější a sebedokonalejší manikůra jednou začne být nudná a vy se přistihnete, jak znechuceně sledujete svoje nehty a v hlavě si přehráváte myšlenku: "Chce to změnu"! Inu proč ne, zkuste třeba tu, jež vám představíme v dnešním článku!
Nehty jako chameleon 1

Thermo UV gely měnící barvu >>

Buďte jako chameleon!
Již delší dobu jsou oblíbenou variantou nehty, které samy od sebe mění barvu. Že jste o této novince ještě neslyšely? Tak to je škoda! Vlastnosti chameleona vám jistě nemusíme dlouze představovat, ovšem teď si představte, že byste své okolí dokázaly zaujmout měnící se barvou vašich nehtů! K dostání je hned celá řada speciálních gelů, jejichž odstín se mění závisle na prostředí, ve kterém se zrovna nachází. Ne nadarmo se jim přezdívá právě chameleon.

A jaké máte možnosti?
 
•    Existují gely, jejich barva je závislá na změně teploty. Kupříkladu ze zářivě žluté ve vteřině získáte broskvovou, romanticky růžová se naopak promění v nebesky modrou.
 
•    Další variantu představují gely, které svou barvu změní vzhledem ke světlu a stínu. Zatímco v šeru bude barva vašich nehtů růžová, vyjdete-li na světlo, promění se ve výrazně fialovou!


Jak je to možné, aneb pohled do zákulisí technologie!

Zajímá vás, jak je možné, že se barva mění? Pak možná budete zklamané řekneme-li vám, že složení samotných gelů je výrobním tajemstvím, jež stále zůstává neodhalenou záhadou. Ovšem ve své podstatě je jejich hlavní složkou speciální pigment, jež má fotocitlivý či thermocitlivými látkami. A co se aplikace týče, nečekejte žádnou záhadu. Po nanešení se nehty musí nechat vytvrdit v UV lampě po dobu 2 až 3 minut. Nakonec se setře klasický gelový výpotek tak, jak jste zvyklé u klasických gelových nehtů.
magneticke-uv-gely

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *