Razítka na nehty

razitka-na-nehty-vzory

Razítka na nehty jsou ideální pomůckou pro perfektně upravené nehty, kterým nechybí nápad. Čisté nehty již dávno nejsou v módě. Současným trendem jsou nehty, které se různorodě zdobí – ať už kamínky, malůvkami nebo razítky. S razítky na nehty dosáhnete dokonalé manikúry, která se stane vaší nejlepší vizitkou!

K čemu slouží razítka na nehty?

Razítka na nehty jsou velice šikovnou věcičkou, s jejíž pomocí si i doma zvládnete hravě a za několik málo minut vytvořit perfektní nehty, které přilákají pozornost. Jedná se o speciální destičky, ve kterých jsou vyryty zajímavé obrázky, ornamenty či nápisy. Pořízení sady vás nevyjde draho.

Razítka na nehty >>

Jak se razítka na nehty používají

Použití razítek na nehty není vůbec složité. Ačkoli se na první pohled zdá, že to chce trénink, stačí pár pokusů a dostanete potřebné úkony do ruky. Celý fígl spočívá v obtisknutí vybraného motivu, nápisu či obrázku na nehet. Celý proces trvá jen několik vteřin. Na destičku, kterou si vyberete, nanesete vrstvu laku. Pomocí škrabky přebytečný lak odstraníte – lak tak zůstane jenom ve vyryté části. Následně razítko přitisknete na motiv, díky čemuž se obrázek přenese na gumovou část razítka – to následně obtisknete na nehet a je hotovo.

navod-na-potisk-nehtu-razitka

Druhy razítek na nehty

Nabídka razítek je více než pestrá a natolik rozmanitá, že si jistě dokáže vybrat i ta nejnáročnější z vás. Na jedné destičce bývá hned několik motivů. Pořídit si můžete buď celou sadu nebo jednotlivé kousky samostatně, což vás ale vyjde dráž. Rozumným řešením je proto pořízení celé sady, ke které si následně můžete dokupovat jen destičky.

Sada

Za výhodnou cenu získáte vše potřebné k dokonalé manikúře. V sadě naleznete razítko, škrabku speciální lak a destičky s motivy. Každá sada je jiná – pořídit si můžete sadu se třemi laky a dvěma destičkami, ale i sadu se dvěma laky a jednou destičkou. Pořízení sady je určitě výhodnější, neboť získáte vše potřebné. Pořízení sady vás nevyjde draho.

Sady na nehty Konad >>

sada-konad-2+3

Destičky

Jestliže už máte pořízenou sadu, pak si můžete dle vlastního uvážení dokupovat jednotlivé destičky s motivy, které se vám zalíbí. Díky tomu můžete svou nabídku stále rozšiřovat a získávat nové a nové obrázky, motivy, designy či nápisy.

Destičky na nehty >>

desticky-na-nehty

 

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *