Jaké barvy nehtů budou v kurzu?


Nechte své nehty přivítat jaro stylově, aneb jaké barvy budou v kurzu?

Jaro již panuje v celé své kráse a stejně jako se příroda pomalu, ale jistě začíná probouzet, dostávají se do popředí i konkrétní barvičky, které letošnímu jaru budou udávat směr. Zastáváte-li názor, že se módní trendy týkají jen vašeho šatníku, případně bot, věřte, že jste na omylu! Trendy se jako na běžícím pásu mění i v nehtové kosmetice a chcete-li jít s dobou, rozhodně byste je neměli opomíjet. Chcete-li vypadat stylově a podle posledních trendů, rozhodně si přečtěte dnešní článek, ve kterém vám prozradíme, se kterými odstíny v tomto období určitě neuděláte chybu!


Modrá je dobrá

Absolutní jedničkou mezi všemi odstíny bude jednoznačně světle modrá barva, o které se ne nadarmo říká, že je dobrá. Ačkoli na první pohled působí chladně, určitě se jí nemusíte bát a klidně si tímto odstínem nalakujte vaše nehtíky. Ba naopak působí elegantním dojmem a chybu neuděláte ani tehdy, sáhnete-li jak po matném, tak i třpytivém provedení.

UV gel lak Fantasy 12ml – Neon Blue >>
modry-gel-lak-na-nehty

Uklidňující zelená

Zelená je označována jak barva jara, proč si jí tedy nedopřát i v podobě laku na vašich nehtech? Nezáleží na tom, jakou variantu zvolíte – jestli dáte přednost pastelovému, mátovému či smaragdovému odstínu – zelená jako taková je jasnou volbou číslo jedna letošního jara. Nepatříte zrovna mezi odvážlivce, kteří by si mohli dovolit pestré zbarvení nehtů? Pak s klidným srdcem sáhněte po laku s jemným nádechem, který bude působit elegantně!

UV gel lak Fantasy 12ml – Neon Green >>
zeleny-gel-lak-na-nehty

Holčičí růžová – Pinky

Růžová jako taková patří mezi módní stálice. Pokud vám tento odstín nevadí, nemusíte se mu v žádném případě bránit v jakémkoli provedení. Zejména pak pofrčí tlumené, měkké a spíše světlejší odstíny. S růžovými nehty dáte svému okolí najevo, že máte cit pro romantiku i něhu, navíc růžová na nehtech působí mladistvě – což je bod k dobru!

UV gel lak Fantasy 12ml – Pinky >>
ruzovy-gel-lak-na-nehty

Andělsky bílá

Sněhově bílá, ale stejně tak i matná, perleťová či krémová varianta má v žebříčku TOP jarních barev své čestné místo. Ať už sáhnete po jakékoli variantě, každá z nich dokonale podtrhne vaší eleganci a ženskost, která by v žádném případě neměla zůstat skryta. Rozhodně nezastávejte názor, že bílá je nudná či nenápadná! To už dávno není pravidlem, možná budete mile překvapeni, jak skvěle se na vašich nehtech bude vyjímat!

UV gel lak Fantasy 12ml – Snow White >>
bily-gel-lak-na-nehty

Křiklavě žlutá

Spousta žen se žluté barvě vyhýbá s jednoho prostého důvodu – mají pocit, že se k nim tato veselá barvička zkrátka nehodí. Pro tento a další předsudky je žlutá barva často opomíjená, což je rozhodně škoda, neboť si zaslouží pozornost! Určitě se jí letošní jaro nebraňte, vnese do vašeho outfit příjemný nádech života!

UV gel lak Fantasy 12ml – Neon Yellow >>
zluty-gel-lak-na-nehty

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *