Gelové nehty

gelove-nehty

Gelové nehty – nová úroveň krásy!

Snad každá žena touží po dokonalé pleti bez jediné vrásky, pevném těle, na kterém by nebyla žádná zmínka po celulitidě, krásně upravených vlasech zářících zdravím i leskem a dlouhých nehtech, které jsou onou poslední tečkou za perfektní vizáží. Bohužel ne každé ženě byly dány do vínku zdravé, dlouhé nehty, které by se staly její vizitkou. Není se proto čemu divit, že spousta žen spoléhá na gelové nehty, které hravě vyřeší nepříjemnou lámavost nehtů a svým vzhledem se jen těžko dají odlišit od těch přírodních.

TIP: Více než 2000 kvalitních produktů pro gelové nehty, akrylové nehty i přírodní nehty

S gelovými nehty se vaše ruce stanou ozdobou!

Ačkoli jsou gelové nehty hojně rozšířeným pojmem, o jehož existenci ví snad každý, najdou se mezi vámi tací, kteří o nich pochybují. Mají strach, že gelová aplikace bolí, že gelové nehty ničí zdraví a považují je za kýč, který se do běžného života nehodí. Omyl. Gelové nehty mohou mít mnoho podob a záleží na konkrétní ženě, které úpravě dá přednost. Dají se vymodelovat skutečně extravagantní nehty dosahující úctyhodných délek, stejně tak se ale dá vytvořit přirozeně dlouhá manikúra, o které byste na první pohled netroufali tvrdit, že je umělá.

Gelové nehty – kdy ano a kdy raději ne?

Gelové nehty jsou sice velkým lákadlem a ideální příležitostí, díky které si žena bude připadat upravená za každé situace, ovšem jejich aplikace rozhodně není vhodná pro každou ženu. Gelovky si může dovolit jen žena, která disponuje zdravými nehty. Stejně tak nejsou vhodné pro ženy léčící se antibiotiky či ženy, které vzhledem ke svému zdravotnímu stavu podstupují chemoterapii. Gelové nehty se neaplikují ani v případě, kdy jsou nehtová lůžka napadena plísní či jsou samotné nehty hodně lámavé. Ty je potřeba nejdříve dostatečně zpevnit přísunem vitamínů a minerálů. Ty se dají volně koupit v lékárně, možností je i použití výživných krémů a olejíčků na přírodní bázi – s touto volbou rozhodně neuděláte chybu.

Jak se starat o gelové nehty

Životnost gelových nehtů je přibližně okolo 3-4 týdnů. Po tuto dobu budou krásné a budou svou nositelku zdobit. Následně je ale třeba odrostlý gel doplnit novým, což už není tak finančně náročné, neboť pouhé doplnění gelu je v mnohých nehtových studiích levnější než celá modeláž. Nehty je třeba upravit i ve chvíli, kdy se například zlomí, kousek nehtu se odštípne, případně odpadne celý nehet – i v takové situaci je na místě navštívit manikérku. Chcete-li, aby vaše nehty zůstaly krásné co nejdéle, vyvarujte se přímému kontaktu s čisticími prostředky. Samozřejmě to neznamená, abyste se vyhýbali domácím pracím, ale není na škodu použit během úklidu gumové rukavice. Další pravidlo týkající se gelových nehtů je, abyste si je nestříhali, ale pouze pilovali vhodným pilníčkem

zdobeni-nehtu

Štítky:

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *